Banner Değişimi Etkinliği

 

Merhabalar, banner değişim etkinliğimize hoşgeldiniz.

Öncelikle kısaca etkinliğimizin amacından bahsetmek istiyoruz. Deniz Humması olarak bizler, yıllardır sadece ‘güzel’ şeyler yapmaya çalışan ve Deniz Humması’nı sadece bu amaç doğrultusunda kullanan bir aileyiz. Ancak maceramıza başlarken geçtiğimiz zorlu yolları anımsıyoruz. Bunun getirisi olarak, ülkemiz açısından düşünüldüğünde ‘okunmaya‘ dayalı içerik üretme sürecinin zorluklarını biliyoruz ve pek çok blog yazarı arkadaşımızı gayet iyi anlıyoruz.

Banner değişimi etkinliğimizin öncelikli amacı, diğer blog yazarı arkadaşlarımızın da Deniz Humması’nın gücünden faydalanmasını sağlamak. Bunu yaparken bizler de sizlerin desteğinizi alarak gelişimimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Banner değişimi etkinliğimizin sistemi şu şekilde işleyecek; bize iletmiş olduğunuz bannerlar, arzu ettiğiniz yönlendirme bağlantılarını içerecek şekilde ‘Ortaklarımız isimli sayfamızda yayınlanacak. Sizlerden de kendi sayfalarınızda, Deniz Humması’nın bannerını benzer şekilde yayınlamanızı rica edeceğiz. Boyut olarak, Deniz Humması’nda yayınlanacak olan tüm bannerların 145 x 145 Px büyüklüğünde olması gerekiyor. Kendi sitelerinizde yer vereceğiniz banner büyüklüklerini ise elbette sizler belirleyeceksiniz ve biz, belirttiğiniz boyutlara uygun bannerlarımızı size göndereceğiz.

Banner değişimi etkinliğimize katılmak için bize denizhummasi@hotmail.com adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizden beklediğimiz veriler;

1 – 145 x 145 Px boyutlarındaki bannerınız.

2 – Bannerınızın yönlendirilmesini istediğiniz link.

Değişim neticesinde Deniz Humması’nda yayınladığımız bannerlarınız, Deniz Humması bannerı sizin sitenizde kaldığı sürece ve siteniz yayında, aktif olduğu müddetçe Deniz Humaması’ndan kaldırılmayacaktır.

Hepsi bu kadar ( :

Karşılıklı memnun kalmak, yazın hayatlarımız boyunca başarılı olmak dileğiyle..