Deniz Humması

Deniz Humması - Radyo

Deniz Humması; 29.03.2011’den beri instela.fm‘de yayında olan, Dj Naunet‘in radyo programıdır.

Deniz Humması; yıllardır seyre daldığınızda, ruhunuzu emanet alan bir müzik tuvalinin ta kendisidir.. Bugün ise Deniz Humması’nı bir başka boyuta taşıyarak Naunet’in penceresini, bu sayfalardan paylaşıyoruz.

Deniz humması’nı dinlerken, kendinizi asla birer dinleyici olarak düşünmemeliydiniz. Bu durum, Deniz Humması’nı okurken de asla değişmedi, değişmeyecek. Zira sizler, o anlarda; Tanrıça Naunet’i arayan hayalperest denizcilerden başkaları olmayacaksınız.

Beyaz yelkenlerinizi, en davetkâr rüzgarların fısıltılarına açtığınızda Naunet; karanlık gökyüzüne bir yıldız iliştirecek ve yitip giden umudunuzun, özenle seçilen parçalarda yeniden gün doğumuna eriştiğini hissedeceksiniz. Umut; kimileriniz için seksen çocuklarının anısı, kimileriniz içinse doksanların o kusursuz aşkları olarak tezahür edecek.. Şüphe duymayın, sadece ruhunuzu; dalgalara, köpüklere ve kulağınıza fısıldanan binbir türlü masal melodisine emanet edin..

Tanrıça Naunet’i bulmak için ıssız denize açıldığınızda, o güzel yıldızı takip ettiğiniz hiçbir an; Deniz Humması’nda adınız unutulmayacak. Anımsayamadığınız zamanların müzik harikaları birer birer namınıza adanırken; kimileriniz kendisini huzurlu bir Türk sanat müziği dizesinde, kimileriniz ise Pink Floyd’un bir şaheserinde, kimileriniz ise en ilginç sanat galerilerinde bulacak..

Deniz Humması, Naunet elinden bir tuval.. Ruhunuzu, sadece fırçanın ritmine bırakıp; tuvali seyre dalın..

Bir deniz kızını, daha yakından tanıma fırsatınız olmayacak..