İstanbulSanat

Cama Hayat Veren Adam: Cam Adam

Cam‘, insanın camla tanışmasından bu yana hem estetik yanı ve hem de kusursuz güzelliği ile insanı kendisine hayran bırakan bir materyaldir. Bundandır ki sanatını camda canlandıran sanatçılar; her zaman takdir edilmişlerdir. Özünde kumdan gelen bu güzellik, asırlardır insanoğlunu büyüler.

İstanbul’un gözdesi İstiklal Caddesi’nde de gerçek bir sanatçı, camdan eserler yaratıyor. Kendisini ‘Cam Adam‘ olarak tanıtan sanatçı, adeta ‘cama hayat veriyor.’  Galatasaray Lisesi‘nin az ilerisindeki Örs Pasajı‘nda yer alan küçük dükkanda sanatını icra eden Cam Adam, cam ile biblolara, küpelere, kolye uçlarına, yüzüklere  ve aklınıza gelebilecek daha pek çok estetik eşyaya hayat veriyor.

Cam Adam1

Ürettiği sanat eserlerini  akşamları pasajın ön kısmında sergileyen Cam Adam’ın, İstiklal Caddesi’nin güzelliğine güzellik katan harika ürünlerine çok cüzi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca Cam Adam’a istediğiniz herhangi bir modeli camdan sipariş verebilme şansınızın bulunması da cabası. Cam ile mükemmel sanatını icra eden Cam Adam’ın eserlerini yakından görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sanatçının bazı diğer eserleri ve çalışırken çekilmiş bir fotoğrafı için;

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Ayrıca Cam Adam ile iletişim kurabilmek için; Cam Adam Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

Cam Adam – Facebook