Deniz Humması Artık Bundle’da!

Bundle, mobil cihazlarınız üzerinden haber içeriklerini takip edebileceğiniz kullanışlı bir uygulama. Tamamen kendi seçtiğiniz kaynaklardan yayınlanan içerikleri ekranınıza taşıyan bu uygulama; kişisel haber akışlarınızı oluşturmanıza, bunlarla ilgili yayınlar yapıldığında anlık bildirimlerle haberdar edilmenize olanak sağlıyor. Dünyanın dört bir yanından on binin üzerinde yayıncıyı okuyucularla buluşturan Bundle, Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması ünvanını elinde bulunduruyor.

Bundle ile sevdiğiniz köşe yazarlarını, gazeteleri, haber sitelerini, blog içeriklerini, YouTube kanallarını tek bir yerden takip edebilir, ilgi alanlarınızı teknoloji, gündem, siyaset, oyun, sanat, eğlence gibi toplam 22 farklı kategoriye göre sınıflandırarak kendinize buna göre bir akış da oluşturabilirsiniz.

Bundle’ın okuyucularına sunduğu en kullanışlı özelliklerinden biri, “Çevrimdışı Modu“. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, internetin çekmediği herhangi bir ortamda da haber akışlarına yüklenmiş olan her türlü içeriği okuyabiliyorlar. Bu arada uygulama sadece Türkiye’ye özgü kaynakları değil, dünyaca ünlü pek çok akışı cebinize taşıyor.

Bugün ABD, Almanya, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerde de oldukça popüler olan uygulama, tamamı Türk olan bir geliştirici ekibinin eseri. 2017‘de Google Play tarafından “Yılın En İyi Haber Uygulaması” seçilen, ayrıca App Store‘da “Editör’ün Tercihi” olarak lanse edilen Bundle, Türkiye Bilişim Derneği tarafından da 2015 yılında “Yılın En İyi Mobil Uygulaması” ünvanına layık görüldü. Başarıları, App Store ile kurulan partnerlik neticesinde cihazlara “Haber Uygulaması” olarak entegre edilmeye kadar ulaşan uygulama, bugün Google Play Store üzerinde hâlâ 5 üzerinden 4.6 oy ortalaması ile değerlendiriliyor ve yine “Editör’ün Tercihi” olarak öne çıkıyor.

Deniz Humması olarak bizler de artık Bundle yayıncıları arasında yer alıyoruz. Deniz Humması’nda yayınladığımız her türlü içeriği, sayfamız haricinde Bundle üzerinden de takip edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Bundle üzerinde yer alan “Kaynak Ekle” kısmında arama kutusuna Deniz Humması yazarak bizi bulmanız ve takip etmeniz. Bu kadar ^^

Bundle’ı cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantılardan faydalanabilirsiniz;

Bundle Google Play bağlantısı.
Bundle Apple Store bağlantısı.


Kaynak : Bundle