“Kedi ve Köpekler İnsan Olsaydı” Konulu İllüstrasyonlar

Kedi ve köpeklerin tatlı hallerine dayanamayan, bir de illüstrasyon sanatçılarının eserlerine bayılan biriyseniz aşağıdakiler tam sizlik demektir. Çinli sanatçı Xue Daixun tarafından hazırlanan çalışmalarda “kediler ve köpekler insan olsaydı nasıl görünürdü” temalı çizimlere yer verilmiş.

Sanatçı anime tarzı çizimlerindeki karakterlere aynı pozu verdirirken, aynı ruh halini yansıtmayı da başarmış. Renk tonlamalarında da uyumu yakalayan sanatçının eserleri, gerçekten tadına doyulmaz bir bütün oluşturuyor.

Xue Daixun’un Deviantart‘ta bulunan sayfası üzerinden paylaştığı çalışmaları bunlardan ibaret de değil. İllüstrasyona ilgi duyan herkese, sanatçının Deviantart sayfasını ziyaret etmesini öneririz. Zira sayfada özellikle insan temalı, son derece başarıyla resmedilmiş yüzlerce manga karaterini inceleyebilirsiniz. Sanatçının sayfası için; Deviantart (Xue Daixun).

Gelelim konumuza.. Kedi ve köpekler insan olsaydı nasıl görünürlerdi? Sanıyoruz ki aşağıdaki çizimler bu sorunun en güzel yanıtlarını veriyor.


Kaynak : Deviantart, Weibo, BoredPanda.