Manzaraları Parmağınıza Taşıyan Yüzükler

Secret Wood isimli Kanadalı firma, her bir müşterisi için el yapımı, özel tasarlanmış yüzükler üretiyor. ‘Gizem, yüzüğünüzün içinde‘ sloganıyla yola çıkan Secret Wood, ürettiği şahane yüzüklerle kullandığı sloganı da doğruluyor.

Ahşap, reçine ve balmumu kullanarak oluşturulan bu el işi yüzükler, harika manzaraları en gerçek halleriyle parmaklarda taşımaya olanak veriyor. Yüzük yüzeylerindeki reçinenin kesitli yapıda olması da aynı manzaranın farklı açılardan farklı görünümler sunmasını sağlıyor.

Secret Wood1

Secret Wood’un yüzük konseptleri arasında mistik ormanlar, su altı dünyaları, buzullar, lagünler ve benzeri pek çok kusursuz manzara bulunuyor. Her biri el yapımı ve kişiye özel olduğu için de, teknik olarak dünya üzerinde yüzüğün bir eşi benzeri daha da olmuyor.

Firma her bir yüzük siparişini ortalama 3 – 4 hafta içerisinde tamamlayabildiğini belirtiyor. Üretim sürecinin böyle uzun olmasının temel nedeni de yüzüklerin yukarıda değindiğimiz, ‘özgün‘ olma nitelikleri. Ayrıca firma, dünyanın her yerinden siparişlere yanıt verebiliyor.

Yüzüklerden temin etmek için firmanın sitesini ziyaret etmeniz yeterli; www.mysecretwood.com

Secret Woods tasarımı yüzüklerden örnekler için;

Beyaz Çiçek Ormanı

Efsunlu Orman

Kara Orman

Karlı Orman1

Koyu Buz Mavisi Orman1

Koyu Pembe Ametist

Kutup Ormanı

Mavi Dalgalar

Servi Ormanı1

Servi Ormanı2

Su Altı Ormanı

Şelale1

Şelale2

Şelale3

Yellowstone Ormanı

Yeşil Orman


Kaynak :  MySecretWood.com, MyModernMet.